0918 227 808  (Po-Pia: 09:00-12:00, 13:00-16:00)

O nás

Eshop AutoObuv.sk vznikol v roku 2009. Je zameraný na predaj produktov v kategórii pneumatiky a disky pre osobné automobily, SUV a dodávky. Excelentným servisom a skúsenosťami v oblasti pneumatík sme rástli rýchlo, zákazníci si nás posúvali a v roku 2013 sme zmenili právnu formu na AutoObuv, s.r.o., ktorá funguje do dnes, je napojená priamo na výrobcov a je partnerom celosvetovej siete Vianor. V roku 2017 sme získali prestížny certifikát od Heuréky, Shop Roku Finalista, o ktorom hlasovali zákazníci z celého Slovenska a následne s vyhlásením výsledkov pneumatikami potešili nášho zákazníka číslo 5000. Sme eshop, ktorý si drží celoročne 100%-tné hodnotenia a čo nás mimoriadne teší, až 78% zákazníkov sú stáli, vracajúci sa, ktorí naše služby odporúčajú ďalej. V roku 2019 sme získali ďalší certifikát Shop Roku od Heuréky za druhé miesto v kategórii Cena kvality.

Presvedčte sa, uvidíte :)

Prečo nakupovať u nás

  • Sme partner, nie dodávateľ

Vždy preferujeme individuálny prístup s človekom. Poteší nás keď zákazník napíše, alebo zavolá a nechá si poradiť. Sme tím, ktorý na pneumatiky pozerá inak ako bežný spotrebiteľ, vidíme do hĺbky, poznáme výrobný proces, máme skúsenosti a je to náš koníček. Poradíme a doporučíme na mieru Vašich požiadaviek. Sme zástancom toho, že nie je pneu ako pneu. Pravidelne navštevujeme výrobcov a ich závody po celom svete, sme v priamom kontakte vo výrobe, kde je možné "ochutnať" proces, systém, materiály a technológiu. Testujeme novinky na okruhoch a aj preto sú vedomosti a skúsenosti nášho tímu na najvyššej úrovni oproti bežným predajcom. Každý dezén je určený na niečo iné a my Vám radi pomôžeme s výberom.

  • Perfektný systém

Náš eshop je jeden z mála, ktorý zobrazuje skutočné skladové zásoby online. Vždy vidíte, čo je na sklade, alebo u dodávateľa/výrobcu. S nami sa Vám nikdy nestane, že Vami objednané pneumatiky nebudú dodané. Čo je zobrazené "skladom" je fyzicky skladom, pripravené na okamžitú expedíciu. Objednávka nikdy nebude zrušená z nedostatku, alebo nedostupnosti. 

  • Kvalita

Servis na najvyššej úrovni je prvoradý. Zbierame recenzie od každého zákazníka, aby sme mali spätnú väzbu a tým sa neustále zlepšovali. 100%-tné hodnotenia si môžete overiť na portály Heuréka, cez ktorý dotazníky spokojnosti posielame. Eshop disponuje online chatom a okamžitou reakciou na emaily aj v plnej sezóne. U nás nečakáte, ste vybavení okamžite.

  • Zákazník na prvom mieste

U nás neexistuje "nedá sa", "nevieme". Vždy sa snažíme nájsť riešenie a získať zákazníka, ktorý sa rád vráti. Obúvame každého, od Škodovky, cez Bentley, či Ferrari, Autokluby, Servisy, či firmy, ktoré sú u nás od začiatku, veľa nás naučili a z mnohých stálych sú naši priatelia.

Novinky emailom

Chcete byť informovaný o novom tovare v našom sortimente, najnovších akciách a ponukách, ktoré pre vás pripravíme?
Prihláste sa k ich odberu e-mailom.

Facebook AutoObuv.sk pneumatiky