0918 227 808  (Po-Pia: 09:00-12:00, 13:00-16:00)

Možnosti platby

V súčasnosti podporujeme tri typy prijímania platieb za objednaný tovar:

Platba do rúk kuriéra (dobierka)

Platba prebieha pri preberaní tovaru - kedy peniaze odovzdáte kuriérovi.  Tovar môžete ihneď pri preberaní vrátiť, ak je poškodený.

Platba vopred na bankový účet 

Platba prebieha vopred na bankový účet . Platbu realizujte vždy až po vyzvaní v e-maile, v ktorom budú uvedené platobné informácie - variabilný symbol, ktorý je potrebný zadať pre identifikáciu platby. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Pri platbe bankovým prevodom sa doba dodania tovaru predlžuje o čas potrebný na  zúčtovanie bankovej transakcie a spracovanie platby. Tovar skladom zasielame ihneď po pripísaní finančných prostriedkov na našom bankovom účte. V prípade, že objednávate tovar, ktorý nie je skladom, ale u externého dodávateľa/výrobcu, objednávame až po pripísaní platby na účet. Objednávku neexpedujeme po častiach, vždy komplet. Pri platbe prevodom tovar nie je automaticky rezervovaný. V prípade, ak sa medzičasom vypredá, budeme Vás kontaktovať a peniaze Vám vrátime späť.

Platba kartou

GP webpay patrí medzi najpoužívanejšie platobné brány v slovenských e-shopoch. Spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné štandardy. Akceptuje väčšinu svetových platobných kariet, Google i Apple Pay a elektronickú peňaženku. Brána je k dispozícii v 19 jazykových mutáciách, prijíma 7 mien a je plne responzívna. Platobná brána spĺňa medzinárodné štandardy 3D Secure. Ako jedni z mála na Slovensku každoročne prechádza najprísnejším medzinárodným bezpečnostným auditom PCI DSS.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie a veľa kilometrov bez nehody, na kvalitných pneu.

Novinky emailom

Chcete byť informovaný o novom tovare v našom sortimente, najnovších akciách a ponukách, ktoré pre vás pripravíme?
Prihláste sa k ich odberu e-mailom.

Facebook AutoObuv.sk pneumatiky