0918 227 808  (Po-Pia: 09:00 - 16:00)

O nás

Internetový obchod AutoObuv.sk je zameraný na predaj produktov v kategórii pneumatiky a disky pre osobné automobily, dodávky, nákladné automobily, ale aj motorky a štvorkolky. Na trhu pôsobíme už od roku 2010 a v ponuke máme množstvo druhov produktov -  letné pneumatiky, zimné pneumatiky, celoročné pneumatiky, disky a rádovo tisíce kusov skladom.Garantujeme doručenie od24 do 48 hodín, ktoré nám zabezpečuje spoločnosť DPD, jedna z popredných svetových kuriérskych spoločností.

Snažíme sa vyhovieť našim zákazníkom, v prípade potreby poradiť a samozrejmosťou sú aj nízke ceny. Vďaka tisícom spokojných zákazníkom sa nám v relatívne krátkom čase podarilo presadiť sa medzi konkurenciou a nájsť si miesto na trhu, čo nás prinútilo zmeniť právnu formu podnikania, a začiatkom roku 2013 sme založili AutoObuv, s.r.o. Naše plány s rozširovaním obchodu zďaleka nekončia. Pripravujeme kamenné predajne v mestách Michalovce, Bratislava,Košice a k nim partnerské pneuservisy a pobočku v Českej Republike.

V ponuke máme zimné pneumatiky a letné pneumatiky od množstva výrobcov. Kvalitné a lacné pneu na leto alebo zimu od Vášho spoľahlivého predajcu AutoObuv.Sk.

Prečo nakupovať pneumatiky u nás?

  • Široký sortiment pre pneumatiky a disky
  • Množstvo tovaru skladom
  • Doručenie už od 24  do 48 hodín od potvrdenia prijatia objednávky*
  • Prepracované rozhranie internetového obchodu, ktoré Vám pomôže vždy nájsť tovar, ktorý potrebujete
  • Možnosť sledovania expedovanej objednávky
  • Kvalitný tím ľudí, ktorí Vám radi pomôžu či už telefonicky, e-mailom, alebo prostredníctvom LiveChatu

*Tovar je expedovaný každý pracovný deň o 14:30. V prípade objednania tovaru po 14:30 bude expedovaný nasledovný pracovný deň.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Prajeme Vám príjemné nakupovanie a veľa kilometrov bez nehody na našich letných pneu alebo zimných pneu.

Kódex správania

Internetový obchod AutoObuv.Sk a každý jeho zamestnanec sa zaväzuje dodržiavať nasledovné:

  • Podávať pravdivé informácie
  • Rešpektovať človeka a pristupovať k nemu bez rozdielu

Kto sme?

Vyberte si z bohatej ponuky produktov na internetovom obchode AutoObuv.sk. Predávame pneumatiky a máme top servis, ktorý si môžete overiť nákupom u nás alebo cez hodnotenia na Heureka.sk.

Top kategórie

Podľa použitia

Podľa sezóny

Novinky emailom

Chcete byť informovaný o novom tovare v našom sortimente, najnovších akciách a ponukách, ktoré pre vás pripravíme?
Prihláste sa k ich odberu e-mailom.

Facebook AutoObuv.sk pneumatiky